דברו איתנונווטו אלינו

מטבחי מיכאלו

תפקידנו בכוח:

קידום אורגני - קידום אורגני תורם להעלאת ביטויים נבחרים במנוע החיפוש, ארגון תכנים ומבנה האתר, הבאת תנועה של גולשים לאתר והגדלת החשיפה ברשת. 

על בית העסק:

מטבחי מיכאלו הינה חברה שהוקמה בסוף שנות ה-70 בתור נגריה קטנה בקרית שמונה, ומשם צמחה והתפתחה עד להיותה חברת בוטיק מובילה לייצור מטבחים וריהוט נלווה לבית, בעלת סניפים ואולמות תצוגה בצפון ובמרכז.

מטבחי מיכאלו מעמידים לרשות לקוחותיהם מגוון מרשים של מוצרים, אשר כולם נוצרו בעבודת יד תוך שימת דגש על כל פרט, מהגדול ביותר ועד הקטן ביותר כולל החיתוך, הצביעה והפרזול. מטבחי מיכאלו מאפשרים ללקוחותיהם לבחור מטבחים אשר מושפעים בעיצובם משוק המטבחים העולמי, כאלה שכוללים בתוכם את השכלולים המתקדמים ביותר ואת האלמנטים היוקרתיים ביותר שקיימים.

באמצעות חווית הקנייה אותה כל לקוח של מטבחי מיכאלו עובר עקב השירות האישי והמשפחתי לו הוא זוכה, בעזרת האפשרויות המגוונות של מטבחים אותם הוא יוכל לרכוש- ממטבח אנגלי ועד מטבח כפרי, מורכב מעץ מלא או דווקא מפורניר, מכיל זכוכית או דווקא אלומיניום, ובזכות העובדה שכל מטבח מיוצר בעבודת יד ומותאם באופן אישי לבית הלקוח, מטבחי מיכאלו מבססים עצמם כאחת מהחברות הישראליות המובילות בתחום.

www.michaelo.co.il

אודותינו

אפסייט קידום אתרים (לשעבר "נקסטרגט אינטראקטיב") עוסקת מזה 12 שנים (וואו, אנחנו מבוגרים) בקידום אתרים ושיווק און-ליין.

אנחנו מאמינים בשיווק ממוקד לצרכים שלכם תוך כדי למידה והבנה לפרטים של השירות או המוצר המוצע על ידכם.

הדבר היחיד שמניע אותנו הוא הצלחה. ההצלחה שלנו וההצלחה שלכם.

 

  

שמרו על קשר

קהילת ניו יורק 19, תל אביב

טלפון: 077-8855657

פקס: 03-5474645

דוא"ל: clients@upsite.co.il

     

פנייתך התקבלה.

נציג מטעמנו יצור עמך קשר בהקדם.

התרחשה שגיאה