דברו איתנונווטו אלינו
  • ראשי /בנית קישורים - כך תעשה זאת נכון

28

Mar

בניית קישורים - כך תעשו זאת נכון

אם יש לכם מוצר, אתם יודעים שלא ניתן להתעלם עוד מכוחה של רשת האינטרנט כדי לשווק ולפרסם את המוצר. טוב ככל שיהיה, אם המוצר לא מפורסם באינטרנט, אתם מפסידים קשר עם הרבה מאוד לקוחות. אם יש לכם אתר, אתם ודאי יודעים שלא די בכך שהאתר יהיה אטרקטיבי ויפה; הרי שהאתר צריך להיות זמין. מלבד כל אלה, צריך תמיד לחשוב על קידום אתרים בגוגל, כדי להבטיח שכמה שיותר אנשים יגיעו אל האתר שלכם. ללא קידום אתרים בגוגל ייתכן שהאתר שלכם לא יופיע שם, ואז אתם מפסידים חשיפה ואולי אפילו האתר שלכם הופך ללא-רלוונטי. בנוסף אל קידום אתרים בגוגל ישנם כלים נוספים לקידום האתר. אחד הכלים האלה הוא בניית קישורים אל האתר, כך שניתן יהיה להגיע אליו מכמה שיותר מקומות. אולם צריך להקפיד על בניית קישורים נכונה, כדי להבטיח את יעילותם ולמנוע פגיעה במוניטין של האתר.

ברכות על הצטרפותכם למשפחת המפרסמים באינטרנט

האינטרנט הוא באמת כלי עצום בכל הנוגע לאפשרות להגיע אל אנשים. גם אנשים פרטיים וגם עסקים יכולים להגיע ולחשוף את השירות שלהם לקהל יעד עצום וגדול, בין היתר באמצעות דפי נחיתה בפייסבוק. האינטרנט רק הולך ומתרחב והטכנולוגיות שבו ממשיכות להציע עוד ועוד אפשרויות אטרקטיביות מאוד מבחינת האפשרות להפיץ מידע בין אנשים. אנשים רבים מתחילים את החיפוש שלהם באמצעות מנוע חיפוש. לשם כך ישנו תחום רחב היקף – קידום אתרים בגוגל – שתכליתו להבטיח שהאתר שלכם יקבל את המיקום הגבוה ביותר האפשרי בתוצאות החיפוש. קידום אתרים בגוגל הוא ממש תחום התמקצעות וישנן חברות, אשר קידום אתרים בגוגל הוא תחום עיסוקן העיקרי (וכמעט הבלעדי).

מלבד זאת, אנשים מגיעים אל אתרים שונים באמצעות קישורים מאתרים אחרים. אולם, וכאן סוג העניין הגדול, ככל שיש יותר קישורים אל האתר שלכם, כך הוא גם מתקדם במעלה תוצאות החיפוש בגוגל. מדובר בכלי נוסף של קידום אתרים בגוגל, אם כך. ישנן אסטרטגיות שונות לביצוע הקישורים האלה. כך למשל, אם תכתבו מאמר העוסק בנושא של האתר שלכם אבל הוא יימצא דווקא באתר אחר, ויהיה ממנו קישור אל האתר שלכם, אתם מרוויחים גם את הפרסום של האתר השני ואת הקהל הקבוע של אותו אתר. אולם, חשוב להקפיד, למשל, כי אותו אתר לא יהיה אתר מתחרה, אלא רק אתר הקשור באופן כללי באותו תחום של האתר שלכם.

אמנם, פרסום מאמר כזה אפילו באתר מאמרים, יקדם את האתר ההוא, אבל לאורך זמן עצם זה שיש קישור באתר האחר אל האתר שלכם, יכול להביא לכם גולשים מהאתר ההוא אל האתר שלכם. יכול להיות שיהיה לא נעים לעבוד קשה על מאמר אשר יפורסם באתר אחר וישמש את האתר האחר כדי לקדם את עצמו, אבל בסופו של דבר זה יכול להשתלם לכם מאוד.

לא כל אחד יכול

אז כן, קידום אתרים בגוגל הוא מקצוע, כאמור, ויש לא מעט חברות המתמקצעות אך ורק בתחום הזה של קידום אתרים. חשוב ביותר להיעזר בשירות של חברה רצינית ומקצועית בתחום הזה, כדי להבטיח פיתוח אסטרטגיה נכונה של קישורים אל האתר שלכם, וכדי להבטיח שהתכנים שאתם מעלים יהיו ברמה נאותה ויגרמו ללקוחות שלכם לרצות להישאר באתר שלכם.

כמו עם כל דבר בחיים, גם כאן כדאי מאוד לעשות סקר שוק, ולבדוק לא רק את המחיר אלא גם את האיכות. כל פינה שתעגלו, וככל ש"תסמכו" בלי לראות בעיניים, כך אתם מגדילים את הסיכון ומקטינים את הסיכוי.

אודותינו

אפסייט קידום אתרים (לשעבר "נקסטרגט אינטראקטיב") עוסקת מזה 12 שנים (וואו, אנחנו מבוגרים) בקידום אתרים ושיווק און-ליין.

אנחנו מאמינים בשיווק ממוקד לצרכים שלכם תוך כדי למידה והבנה לפרטים של השירות או המוצר המוצע על ידכם.

הדבר היחיד שמניע אותנו הוא הצלחה. ההצלחה שלנו וההצלחה שלכם.

 

  

שמרו על קשר

קהילת ניו יורק 19, תל אביב

טלפון: 077-8855657

פקס: 03-5474645

דוא"ל: clients@upsite.co.il

     

פנייתך התקבלה.

נציג מטעמנו יצור עמך קשר בהקדם.

התרחשה שגיאה