דברו איתנונווטו אלינו

הקמת אתר מהירה

בניית אתר מהירה וקידום

היום, על מנת שהאתר שלכם יהיה מוצלח, יש למעשה שני פרמטרים שיתרמו לכך בצורה משמעותית מאד: הקמה מהירה של האתר וגם קידום אתרים בגוגל. מיד נבין בפירוט רחב יותר, כיצד הקמה מהירה וגם קידום אתרים בגוגל יוכלו לתרום להצלחה של האתר שלכם, אולם ראשית נגדיר מה בדיוק הכוונה של שני המונחים הללו.

בניה מהירה היא בסופו של דבר עניין יחסי - שכן מי קובע מהי בניה מהירה ומהי בניה איטית? בסופו של דבר, היום אפשר להקים אתר טוב ופעיל בתוך ימים ספורים מבחינת ההקמה הטכנית. השאלה היא כמובן - מה קורה בשלב התכנון. 

לעומת זאת, קידום אתרים בגוגל מתייחס לכך שהאתר שלכם יופיע בתוצאות חיפוש בראש הרשימה, בהתאם למילות המפתח הרלוונטיות והמרכזיות שמתאימות עבורו. חשוב מאד לציין, שבין בניית אתר מהירה לבין קידום אתרים בגוגל קיים קשר הדוק, בפרט אם עובדים מול חברה שמבצעת את הפעולות בו זמנית בצורה חכמה.

איך מתקדמים?

 הקמה מהירה יותר של האתר, מאפשרת לכם לחסוך זמן וכסף. אם בעבר הייתם צריכים לפנות למספר גורמים כדי להקים את האתר שלכם, הרי שהיום המצב שונה לחלוטין. הקמה של אתר יכולה להתבצע במהירות, אל מול חברה אשר יכולה להקים אתרים על פי תבניות קבועות ונוחות. כאן חשוב להבדיל בין אתרים שנותנים שירות חינמי, לבין חברות שמבצעות זאת תמורת תשלום (ומיד תראו גם איך קידום אתרים בגוגל קשור לכל התחום זה). היתרון של האתרים החינמיים - הוא בכך שהם חינמיים - הם נותנים לכם פלטפורמה, שאם נודה בכך היא גם פשוטה למדי. היום קל מאד לעשות שימוש בפייסבוק ככלי עסקי ולכן כדאי לכם לבדוק אפשרות זו בנוסף לבניית אתר.

עבודה מול חברה שמבצעת בניה של אתרים היא דבר שונה לחלוטין - הקמה של אתר לכשעצמו היא לא מסובכת, ויש כאמור פלטפורמות פשוטות. לכן הקמה חכמה ומהירה של אתר, צריכה לתת משקל רב לתכנון שלו - איך בונים את האתר באופן נכון? מהי בכלל בניה "נכונה" של אתר? כעת, נעשה חיבור בין הבניה המהירה לבין קידום אתרים בגוגל. בניה מהירה וחכמה של אתר, משמעותה בניה של אתר שכבר בשלביו הראשונים מותאם לקידום שלו עצמו בגוגל, על ידי שימוש באלמנטים שונים אשר תורמים לקידום שלו. חשוב לציין שבהקמה מהירה - הזמן לא בא על חשבון האיכות. התכנון עצמו למען האמת אורך יותר זמן מהבניה עצמה, אולם ברגע שאתם מסיימים את שלב התכנון - אפשר ממש להגיד שיש לכם אתר מוכן. תכנון נכון של אתר, שמתאים עבור קידום אתרים בגוגל, משמעותו כמות גדולה של קישורים פנימיים וחיצוניים שהם רלוונטיים, יצירת תוכן איכותי ומקורי לאתר, שימוש בכלים כמו גוגל אדוורדס וגוגל אנליטיקס, וביצעו סקר שוק מקדים הנוגע לקהל הגולשים הייעודי עבור האתר. כך בהמשך, התהליך של קידום אתרים בגוגל נעשה פשוט הרבה יותר.

ומה עושים אחרי ההקמה?

הקמתם סוף סוף את האתר - אז מה הלאה? איך מבצעים עכשיו קידום אתרים בגוגל? השאלה היא כמובן - מי הקים עבורכם את האתר. היום מומלץ בעצם לתפוס שתי ציפורים במכה אחת, וליצור קשר עם חברות מקצועיות שגם יבנו עבורכם את האתר שלכם בצורה מהירה ויעילה, וחשוב מכך - יתכננו אותו בצורה יעילה ומהירה, ובמקביל לכך ובהמשך, החברה גם תבצע עבורכם קידום אתרים בגוגל. החשיבות של קידום אתרים בגוגל היא גבוהה מאד כיום, משום שזה למעשה שם המשחק - הרי בכל רגע מוקמים הרבה מאד אתרים בפלטפורמות מהירות ואף חינמיות. ההבדל הוא בחברה המקצועית שמייעצת לכם, בונה עבורכם את האתר, ועוזרת לכם לקדם אותו תוך שימוש בכלים המתקדמים ביותר שקיימים היום לקידום אתרים.

אודותינו

אפסייט קידום אתרים (לשעבר "נקסטרגט אינטראקטיב") עוסקת מזה 12 שנים (וואו, אנחנו מבוגרים) בקידום אתרים ושיווק און-ליין.

אנחנו מאמינים בשיווק ממוקד לצרכים שלכם תוך כדי למידה והבנה לפרטים של השירות או המוצר המוצע על ידכם.

הדבר היחיד שמניע אותנו הוא הצלחה. ההצלחה שלנו וההצלחה שלכם.

 

  

שמרו על קשר

קהילת ניו יורק 19, תל אביב

טלפון: 077-8855657

פקס: 03-5474645

דוא"ל: clients@upsite.co.il

     

פנייתך התקבלה.

נציג מטעמנו יצור עמך קשר בהקדם.

התרחשה שגיאה