דברו איתנונווטו אלינו

מדיניות הפרטיות

התכנים באתר נכתבים על ידי מערך הכותבים של "קבוצת UPSITE". שימושכם באתר ובשירותים המוצעים כפוף לקבלתכם המוחלטת של הסכם השימוש ומדיניות הפרטיות שלהלן.

דף זה כתוב בלשון זכר, אך הוא מתייחס לנשים וגברים כאחד.

התכנים המופיעים באתר הינם תכנים שמטרתם לספק מידע ראשוני בלבד.

התכנים יכולים להיות מוטים בהתאם לראייתו האישית ולידע של הכותב, ולכן יש להתייחס אליהם כתוכן מקדים לפגישות וניהול המידע עם הלקוח.

אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן התכנים כאמור בלא קבלת הסכמת "קבוצת UPSITE" מראש ובכתב.

המידע באתר אינו ייעוץ מקצועי או הצעה עסקית מסוג כלשהו. לא תהיה למשתמשים כל תביעה, דרישה או טענה, מכל סוג שהוא כלפי החברה או אתר החברה -  "קבוצת UPSITE".

שימוש או מידע שיעשה על ידי הגולש בתכנים או חומרים מאתר זה יהיו על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. אין החברה ו/או מערכת האתר אחראים לתוצאות ו/או נזקים שיגרמו למשתמש כתוצאה משימוש במידע ו/או התכנים המופיעים באתר.

חברתנו ומערכת האתר לא תשא במישרין או בעקיפין, בכל נזק, ישיר, עקיף, כספי או אחר, שנגרם למשתמש או לצד שלישי כלשהו עקב או כתוצאה משימוש או הסתמכות על מידע ו/או שירות שמופיע באתר ובהתייחס גם לפגיעה בהכנסת צד שלישי מכל סיבה שהיא. ש

שמירת פרטיות הגולשים:

אנו פועלים לשמירת פרטיותך בעת השימוש באתר. אנו עשויים להשתמש בטכנולוגיה כדי לעקוב אחרי דפוסי השימוש של מבקרי האתר. זו עשויה לכלול שימוש ב"עוגיות" המאוחסנות על דפדפן האינטרנט של המשתמש. ניתן להגביל את הדפדפן כך שלא יאחסן עוגיות אלו. המידע הנאסף הינו סטטיסטי בלבד, ואינו מזהה אותך אישית. בהסכמתך לתנאי השימוש, הנך מרשה לחברה לעשות שימוש במידע שייאגר אודות שימושך באתר לצורך הפקת וניתוחים סטטיסטיים והעברתו לצדדים שלישיים - כל עוד המידע אינו מזהה אותך באופן אישי והכל בכפוף להוראות החוק.

במידה ובחרת לפנות אלינו באמצעות יצירת קשר דרך האתר, או כל מפעיל חיצוני , המפעיל רשאי להשתמש בפרטיך לצורך יצירת קשר עמך והתאמת האתר לצרכיך והעדפותיך האישיות. המפעיל לא ימכור או יחלוק את פרטייך האישיים עם אף גורם שלישי מבלי לבקש את הסכמתך המלאה, ומראש, וזאת למעט במידת הצורך או כנדרש על פי החוק או בהליכים משפטיים כאשר מידע זה רלבנטי. הפרטים האישיים שאנו אוספים יאוחסנו בסודיות מוחלטת לפי מדיניות האבטחה שלנו והחוק  ולא יעשה בהם שום שימוש שלא למטרת יצירת קשר, עדכון הלקוח והצעות מטעם חברתנו בלבד.

חלק מן השירותים באתר, ובכללם בקשות מידע שונות, דורשים הזנת נתונים מזהים ופרטים אישיים כגון שם, טלפון וכתובת דואר אלקטרוני. אינך מחוייב לספק מידע זה, אך יתכן כי אי מתן מידע מדוייק על ידך לא יאפשר את השימוש בשירותים הללו.

המשתמש מסכים כי למפעיל האתר עומדת הזכות לשלוח לכתובת הדואר האלקטרוני (אותה סיפק עם רישומו באתר או בעת בקשת מידע באתר) הודעות ועדכונים, לרבות כאלו הכוללים מסרים פרסומיים ו/או מסחריים, וזאת כל עוד נתוניו האישיים של המשתמש לא יועברו לצד שלישי.

 

אנו שומרים את הזכות לשנות מפעם לפעם את מדיניות הפרטיות ואת תנאי השימוש באתר בהתאם לראייתנו ומציאת הפרטים לנכון ובהתאם לרוח ההתנהלות בחברתנו "קבוצת UPSITE".

אודותינו

אפסייט קידום אתרים (לשעבר "נקסטרגט אינטראקטיב") עוסקת מזה 12 שנים (וואו, אנחנו מבוגרים) בקידום אתרים ושיווק און-ליין.

אנחנו מאמינים בשיווק ממוקד לצרכים שלכם תוך כדי למידה והבנה לפרטים של השירות או המוצר המוצע על ידכם.

הדבר היחיד שמניע אותנו הוא הצלחה. ההצלחה שלנו וההצלחה שלכם.

 

  

שמרו על קשר

קהילת ניו יורק 19, תל אביב

טלפון: 077-8855657

פקס: 03-5474645

דוא"ל: [email protected]

     

פנייתך התקבלה.

נציג מטעמנו יצור עמך קשר בהקדם.

התרחשה שגיאה