דברו איתנונווטו אלינו
  • ראשי /חשיבות קישורים לאתר

כמו בחיים - הכל שאלה של קשרים

מקשרים לאתרים והאתר מתקדם

האם ידעתם כי קיים קשר הדוק בין הקישורים שיש באתרים שונים עבור האתר שלכם, לבין התחום של קידום אתרים בגוגל? היום הקישורים לקידום האתרים הם אמצעי מנצח עבור קידום נכון. למרות שיש אלמנטים רבים של קידום אתרים בגוגל שמשתנים עם הזמן, הרי שדווקא הקישורים עצמם משמשים בתור עוגן יציב ובטוח מאד לקידום האתר שלכם. על מנת לבצע קישור מוצלח, עבור ביצוע נכון של קידום אתרים בגוגל, יש מספר כללי יסוד בתחום. מי אחראי על היישום של כללי יסוד אלו? תלוי מה אתם מחליטים. היום האופציה הנכונה והמושכלת, היא לפנות לחברה מקצועית העוסקת בתחום של קידום אתרים בגוגל, משום שבין השאר היא גם מכירה את תורת הקידום באמצעות קישורים.

כך הקישור משפיע

אם תסתכלו על ההיגיון של הקישורים מאתרים, ועל הלוגיקה של קידום אתרים בגוגל, תבינו באופן מיידי איך למעשה הדברים קשורים זה לזה. באופן בסיסי, קידום אתרים בגוגל מתבסס בראש ובראשונה על האמינות שגוגל מייחס לאתר ספציפי. החלק המעניין הוא, שאמינות של אתר ספציפי - יכולה בין השאר להיקבע על ידי האמינות שאתרים אחרים נותנים בו, כאשר הם עצמם נחשבים לאתרים אמינים. ומי קבע שהם אמינים? לרוב עניין הוותק מנצח כאן ככל שחוזרים יותר ויותר אחורה. בסופו של דבר הנקודה החשובה היא, שהיום אתרים אמינים וותיקים הם אלו שעוזרים להגדיר אתרים אמינים חדשים עבור גוגל. לכן, המנגנון של קידום אתרים בגוגל תלוי לא מעט בקשרים שיש לכם עם בעלי אתרים אחרים. רלוונטיות הקישורים חשובה: אם אתם בעלי אתר תיירות, חשוב שתחליפו קישורים עם אתר תיירות אחר. רק רלוונטיות לתחום תביא תוצאות של קידום אתרי תיירות - והקישור הזה "שווה" יותר בעיניי גוגל מאשר קישור מקביל, רק מאתר של מרפאת שיניים, לשם הדוגמה.

כלומר, ככל שיש קישור לאתר שלכם לאתר שהוא וותיק יותר, ונחשב לאמין יותר בעיני גוגל (וצריך לזכור שהמנגנון של גוגל מושפע מתנועת הגולשים, כך שבסופו של דבר מדובר באמינות שבני אדם מייחסים לאתרים השונים) - כך הקידום שיבוצע לאתר שלכם הוא יותר אפקטיבי. על כן, שם המשחק בקישורים המקדמים הוא האיכות ולא הכמות - עדיף שיהיו קישורים איכותיים לאתר שלכם מחמישה אתרים טובים, מאשר עשרים קישורים מאתרים קטנים שגוגל לא מכיר. קידום אתרים בגוגל מתבסס בין השאר גם לדירוג Page Rank של אתר. בעבר - זה היה הדירוג הקובע. היום הכוח שלו מעט יותר חלש, אם כי הוא עדיין גורם משפיע. כמו כן, על מנת לבצע קישורים טובים, תמיד כדאי ליצור קישורים עם אתרים שתחומי העיסוק שלהם זהים או קשורים לתחום העיסוק שלכם - גוגל (ולמעשה גם הגולשים עצמם) מזהים את הקישור כרלוונטי, והדבר תורם לקידום האתר שלכם. את הקישורים עצמם צריך להכניס בגופן קריא ובגודל סטנדרטי ולא להצניע אותם - כי רק כך גוגל תופס את הקישורים כאמינים, ולמעשה כאלה שהם רלוונטיים, ולא נועדו לבצע אך ורק קידום אתרים בגוגל.

החברה שמלווה אתכם

בסופו של דבר, כפי שאתם רואים קידום אתרים בגוגל בעזרת קישורים חיצוניים הוא תורה שלמה. אתם כבעלי אתר צריכים למצוא את האתרים הרלוונטיים והאיכותיים וליצור את הקישורים. אבל האם עליכם לעשות זאת לבדכם? כאן בדיוק נכנסת לתמונה חברה מקצועית העוסקת בתחום של קידום אתרים בגוגל. לחברה כזו יש מאגר לקוחות גדול למדי. היתרון של מאגר לקוחות זה הוא שמראש מדובר באתרים שכבר מזוהים ע"י גוגל כאתרים איכותיים (והרי חברת שמבצעת קידום אתרים בגוגל עוסקת בקידומם יום ולילה) - החברה מן הסתם תיצור עבורכם קישורים חיצוניים באתרים אלו, ומן הסתם גם באתר שלכם יהיו קישורים חיצוניים לאתרים אחרים. כך למעשה - כולם מרוויחים, ואתם לא צריכים להשקיע מאמץ בחיפוש קישורים איכותיים עבור האתר שלכם.

אודותינו

אפסייט קידום אתרים (לשעבר "נקסטרגט אינטראקטיב") עוסקת מזה 12 שנים (וואו, אנחנו מבוגרים) בקידום אתרים ושיווק און-ליין.

אנחנו מאמינים בשיווק ממוקד לצרכים שלכם תוך כדי למידה והבנה לפרטים של השירות או המוצר המוצע על ידכם.

הדבר היחיד שמניע אותנו הוא הצלחה. ההצלחה שלנו וההצלחה שלכם.

 

  

שמרו על קשר

קהילת ניו יורק 19, תל אביב

טלפון: 077-8855657

פקס: 03-5474645

דוא"ל: clients@upsite.co.il

     

פנייתך התקבלה.

נציג מטעמנו יצור עמך קשר בהקדם.

התרחשה שגיאה