דברו איתנונווטו אלינו

ישראייר תיירות ותעופה - קידום אורגני

תפקידנו בכוח: 

קידום אורגני ותמיכת תכנים, קידום בביטויים פופלאריים ברשת, הבאת האתר למיקומים גבוהים בביטויי הקידום והנעת גולשים לפעולות רכישה באתר.

 

על החברה: 

חברת ישראייר החלה את דרכה כ"כנפי העמק", ולאחר כשלוש שנים נרכשה ע"י קבוצת גנדן וזכתה לשם בו היא מתגאה עד היום. החברה הינה חלק מרכזי בחברת IDB תיירות, חברת התיירות הגדולה והמובילה בישראל.

חברת ישראייר מאפשרת ללקוחותיה טיסות נעימות ובטוחות למגוון יעדים שונים לארץ ולחו"ל. בישראל הטיסות הפופולריות ביותר הן כמובן טיסות לאילת, היוצאות מנמלי התעופה בן גוריון, בחיפה ובשדה דב. כאמור, גם טיסות סדירות וקבועות ליעדים שונים בחו"ל מפעילה החברה, באמצעות ארבעה מטוסים חדשים שנרכשו לא מכבר, כאשר היעדים המרכזיים אליהם תוכלו להגיע באמצעות החברה הינם רומא, ברלין, מוסקבה ומילאנו.

מלבד טיסות, משווקת חברת ישראייר גם חבילות נופש וחבילות טוס וסע, חבילות בהן זוכים הרוכשים גם לשירותי השכרת רכב ביעד הנבחר. למעשה, על ידי חבילות אלה, יכולים הנופשים לדאוג לכל סידורי החופשה עוד בארץ, וכל מה שנותר להם במהלך הטיול הוא אך ורק ליהנות. מגוון החבילות הינו רחב אף הוא וכולל לצד טיסות לאילת עם נופש במלון מקומי גם נופשונים באגן הים התיכון כמו רודוס וכרתים, חבילות נופש לקוסטה בראווה וטוס וסע לרומא וברלין.

www.israir.co.il

אודותינו

אפסייט קידום אתרים (לשעבר "נקסטרגט אינטראקטיב") עוסקת מזה 12 שנים (וואו, אנחנו מבוגרים) בקידום אתרים ושיווק און-ליין.

אנחנו מאמינים בשיווק ממוקד לצרכים שלכם תוך כדי למידה והבנה לפרטים של השירות או המוצר המוצע על ידכם.

הדבר היחיד שמניע אותנו הוא הצלחה. ההצלחה שלנו וההצלחה שלכם.

 

  

שמרו על קשר

קהילת ניו יורק 19, תל אביב

טלפון: 077-8855657

פקס: 03-5474645

דוא"ל: [email protected]

     

פנייתך התקבלה.

נציג מטעמנו יצור עמך קשר בהקדם.

התרחשה שגיאה