דברו איתנונווטו אלינו

מלון ברדצ'בסקי

תפקידנו בכוח: 

קידום אורגני - קידום ביטויים תחורתיים והבאת אתר המלון למיקום גבוה בתוצאות החיפוש לביטויים הרלוונטיים.

קידום ממומן - הקמת קמפיינים וניהול מסע פרסו םבמנוע החיפוש גוגל, להגלת התנועה לאתר והבאת הגולשים לידי הזמנה דרך אתר המלון.

על המלון: 

"הוטל B ברדיצ'בסקי" הוקם לא מכבר, בחודש יוני 2012, והינו ממוקם ברחוב ברדיצ'בסקי, במרכזה של העיר תל אביב. כפי שניתן להבין מתאריך הקמתו, מדובר במלון חדש לחלוטין, המכיל 23 חדרים. 

למרות היותו בלב תל אביב, "הוטל B ברדיצ'בסקי" נמצא ברחוב שקט, כפסע משדרות רוטשילד. למרות נוכחות שלל מלונות בוטיק בתל אביב, דומה כי "הוטל B ברדיצ'בסקי" הינו בין הבודדים שמעניק לאורחיו את ההרגשה של מרכז התרבות של תל אביב, ועם זאת במקום שקט מאין כמוהו. 

מלון זה עוצב על ידי האדריכל רובי ישראלי, כאשר בעת מבט על המלון ניתן לראות את ההשפעה האירופאית הקלאסית, יחד עם נגיעה מודרנית. בכל מקום אליו תפנו בבית המלון, החל מחדר האמבטיה, דרך המיטה עליה תישנו ועד הספה הממוקמת בלובי, תוכלו לחזות בפריטים מיוחדים שיובאו מרחבי העולם אל המלון. בנוסף, מלונות בוטיק בתל אביב אמנם ידועים בשירות האישי והידידותי שלהם, אך במלון זה השירות הוא מיוחד, ובאמצעותו תזכו לא רק לשירות אישי אלא גם למשפחתי, כזה שיהיה זמין לקראתכם בכל נושא ולכל אורך היממה.

www.hotelbtlv.co.il

אודותינו

אפסייט קידום אתרים (לשעבר "נקסטרגט אינטראקטיב") עוסקת מזה 12 שנים (וואו, אנחנו מבוגרים) בקידום אתרים ושיווק און-ליין.

אנחנו מאמינים בשיווק ממוקד לצרכים שלכם תוך כדי למידה והבנה לפרטים של השירות או המוצר המוצע על ידכם.

הדבר היחיד שמניע אותנו הוא הצלחה. ההצלחה שלנו וההצלחה שלכם.

 

  

שמרו על קשר

קהילת ניו יורק 19, תל אביב

טלפון: 077-8855657

פקס: 03-5474645

דוא"ל: [email protected]

     

פנייתך התקבלה.

נציג מטעמנו יצור עמך קשר בהקדם.

התרחשה שגיאה