דברו איתנונווטו אלינו
  • ראשי /קידום אתרי אינדקס

קידום אתרי אינדקס

לקדם את האינדקס בצורה נכונה

האם חשוב לבצע קידום אתרים בגוגל גם לאתרי אינדקסים? האם זה דומה או שונה מאשר קידום אתרים בגוגל לאתרים של חברות עסקיות רגילות? אין ספק שמדובר בשאלות טובות, ויש עליהן גם תשובות טובות ... 

נתחיל בשאלה הראשונה - ברור שהתשובה היא חיובית לחלוטין, והשאלה היא כמעט שאלה רטורית. גם אתרי אינדקסים צריכים לבצע קידום אתרים בגוגל בצורה מקצועית ואפקטיבית, על מנת להגיע לראש התוצאות. ההיגיון מאחורי קידום אתרים בגוגל עבור אתרי אינדקסים הוא פשוט. אתרי האינדקסים רוצים להתפרסם, ולמשוך יותר גולשים. ככל שיש יותר גולשים - כך אתר האינדקס יקבל יותר פניות עבור פרסום אתרים בשטחו. ככל שבאתר יש יותר פרסום של אתרים אחרים (ואף פרסומות מסחריות בתחומים אחרים) הוא יכול להרוויח יותר כסף. לכן, קידום אתרים בגוגל הוא אינטרס מדרגה ראשונה של כל מנהל אתר אינדקס.

הדרך לקידום הנכון

הבנתם שצריך לבצע קידום אתרים בגוגל עבור האינדקס שלכם. מה הצעד הבא? איך בכלל מקדמים את האינדקס שלכם? איך עושים פרסום יעיל באינטרנט? תחיל בכך שהצעד החכם ביותר מבחינתכם, יהיה פניה לחברה מקצועית, אשר תחום העיסוק שלה הוא קידום אתרים בגוגל. היתרון בפניה אל חברה מקצועית הוא שעובדים בה אנשי מקצוע אשר קידום האתרים הוא לחם חוקם. לאנשים אלה יש כמובן גם ניסיון בקידום של אתרי אינדקס, על שלל הצרכים המיוחדים שלהם.

אבל מה בעצם הצורך המיוחד של אתרי האינדקס, ומה מבדיל את קידומם מקידום של עסקים רגילים? אפשר להגיד בהכללה, כי מילות המפתח של האינדקסים הם הרבה יותר כלליות ממילות מפתח של אתרי חברות ועסקים (אשר כמובן, יכולים להתפרסם גם דרך האינדקסים עצמם הקשורים לתחומם). אם נלך לדוגמא לתחום התכשיטים - ברור שחברת תכשיטים יכולה לבחור מילות מפתח מאד ממוקדות, בהתאם לליין המוצרים שהיא משיקה. לעומת זאת, אינדקס של אתרי תכשיטים, יצטרך להשתמש במילות מפתח כלליות מאד, כמו "תכשיטים" או "תכשיט" או "אתר תכשיטים". למילות מפתח אלו יש יתרונות וחסרונות בעולם של קידום אתרים בגוגל.

מצד אחד, מילות מפתח כלליות הן פופולאריות מאד בגוגל. רוב האנשים מבצעים חיפוש כללי ולא ספציפי. במילים אחרות - אם כבשתם את הבכורה במילת מפתח כללית - הבטחתם כניסות רבות לאתר שלכם. הקושי הוא בכך שכאמור - כולם רוצים לכבוש את מילות המפתח הכלליות והתחרות היא עזה. וכאן אנחנו חוזרים למה שהסברנו בתחילת הפסקה. כדי לבצע קידום אתרים בגוגל בצורה טובה עבור אתרי אינדקס - עליכם ליצור קשר עם חברה מקצועית בתחום - דווקא בגלל שהתחרות היא עזה כל כך. אבל כאן עולה כמובן שאלה אחרת - איך בוחרים את החברה הנכונה והטובה שתבצע קידום אתרים בגוגל לאינדקס שלכם?

בדקו את הרקע

כאמור, קידום אתרים בגוגל עבור אתרי אינדקס הוא מלאכה לא פשוטה. לכן אחד הקריטריונים שיעזרו לכם לבחור את החברה הנכונה הוא הניסיון שלה בתחום של קידום אתרים בגוגל. אמנם מדובר בתחום חדש יחסית, כך שבכל מקרה מדובר על שנים אחדות, אבל ככלל אפשר להגיד שחברה שמבצעת קידום אתרים בגוגל כבר למעלה מחמש שנים - היא ללא ספק חברה וותיקה - בפרט בשוק הישראלי (אשר נכנס לתחום בצורה משמעותית בעיקר בשלוש השנים האחרונות). חשוב כמובן לראות האם החברה ביצעה בעבר קידום לאתרי אינדקס שונים, ומה הייתה מידת ההצלחה שלהם. היום אתם יכולים לבחון כל חברת קידום מראש - וכך לקדם את האינדקס שלכם בצורה טובה ומקצועית.

אודותינו

אפסייט קידום אתרים (לשעבר "נקסטרגט אינטראקטיב") עוסקת מזה 12 שנים (וואו, אנחנו מבוגרים) בקידום אתרים ושיווק און-ליין.

אנחנו מאמינים בשיווק ממוקד לצרכים שלכם תוך כדי למידה והבנה לפרטים של השירות או המוצר המוצע על ידכם.

הדבר היחיד שמניע אותנו הוא הצלחה. ההצלחה שלנו וההצלחה שלכם.

 

  

שמרו על קשר

קהילת ניו יורק 19, תל אביב

טלפון: 077-8855657

פקס: 03-5474645

דוא"ל: clients@upsite.co.il

     

פנייתך התקבלה.

נציג מטעמנו יצור עמך קשר בהקדם.

התרחשה שגיאה