דברו איתנונווטו אלינו
  • ראשי /קידום אתרי תיירות

קידום אתרי תיירות

מה מיוחד בקידום אתרי תיירות?

כפי שאתם בוודאי יודעים, קידום אתרים בגוגל הוא תחום נרחב למדי, שמקיף כמעט את כל אתרי האינטרנט שקיימים היום גם בארץ וגם בעולם. אולם, כאשר מדובר על קידום אתרים בגוגל חשוב לשים לב לקבוצה איכותית מאד של אתרים, שהיא גם גדולה למדי, ואף וותיקה יחסית ברשת - מדובר על קידום אתרי תיירות בגוגל.

קידום אתרי תיירות

לאתרי התיירות היום יש תפקיד כפול - מצד אחד הם מספקים לא מעט אינפורמציה על יעדים תיירותיים בארץ ובעולם. מהצד השני וכאן המהפכה המרכזית שהם ביצעו, הם נותנים את האופציה לרכוש טיסות, נסיעות וחבילות נופש שונות ליעדים רבים - והכל דרך האינטרנט, מבלי לצאת מהבית.

אתרי תיירות רבים אף מציעים תעריפי מבצע בלעדיים לגולשים ולמזמינים דרך האינטרנט, ואפשר לומר שהתחרות ממש בעיצומה. אם גם אתם מפעילים אתר תיירות, ברור שאתם רוצים להיות הראשונים בתוצאות החיפוש השונות.

אז איך בדיוק מבצעים קידום אתרי תיירות בגוגל?

  • קידום אורגני על פי יעדים

ראשית, חשוב להבין שתחום התיירות הוא תחום נרחב מאד. החלוקה היא לא רק על פי תיירות פנים ותיירות חוץ (כי יש אתרי תיירות שמציעים את שתי האופציות), אלא גם על פי אזורים גיאוגרפיים - יש כידוע לא מעט יעדים תיירותיים ועליכם לחשוב מהם היעדים הבולטים מבחינת החברה שאתם מייצגים. הדבר מכריע מאד עבור קידום אתרים בגוגל, משום שקידום נכון של אתר נעשה באמצעות מילות מפתח רלוונטיות - ומילות המפתח קשורות באופן ישיר ליעדים אותם אתם רוצים לשווק.

הדבר גם תלוי בסוג התיירות שאליה אתם מכוונים. יש חברות תיירות שמעדיפות להתמקד בטיולים לכל המשפחה, יש חברות תיירות המיועדות לתרמילאים אחרי צבא, יש חברות המציעות טיולים מאורגנים או טיולים לפנסיונרים. גם האלמנטים האלה משפיעים מאד על קידום אתר התיירות בגוגל משום שהם משפיעים על מילות המפתח השונות אשר יובילו לאתר. חשוב לבצע תכנון נכון ומקדים כדי שתוכלו להגיע למסקנות הנכונות הנוגעות לאתר התיירות שלכם.

  • גוגל אדוורדס

עוד נושא שקשור ספציפית לקידום של אתרי תיירות בגוגל, הוא הקישורים הממומנים דרך גוגל אדוורדס. הקישורים הממומנים הם חלק מכריע בקידום האתר שלכם, משום שבתחום התיירות יש מילות מפתח שלעד יציגו אתרים ספציפיים. לדוגמה - יש אתרי תיירות רבים שירצו שכל מי שמחפש ביטויים כמו "טיסת אל על ללונדון" או "טיסת ארקיע לניו יורק" יובל בראש ובראשונה לאתר שלהם. מה לעשות שבאופן טבעי - מילים אלו יובילו לאתרים של חברות התעופה. אולם באמצעות הקישורים הממומנים, גם אתם תוכלו להגיע בקלות לקהל היעד שמחפש ביטויים שקשורים לאתרי תיירות שאותם אתם משווקים.

כמובן שחשוב לבצע תכנון חכם של הקישורים הממומנים ולקבוע מראש מה התקציב שלכם (אתם משלמים על כל הקלקה על האתר שלכם) - אך ככלל אפשר להגיד שאתרי התיירות הם לקוחות ראשיים של שירות זה.

  • איך מתכננים נכון?

כמו שאתם רואים, תכנון נכון של קידום אתרי תיירות בגוגל דורש מכם לקחת לא מעט מרכיבים בחשבון. היום נהוג לבצע קידום אתרים בגוגל עבור אתרים בתחום התיירות, באמצעות חברות מיוחדות העוסקות בתחום של קידום אתרים מסוגים שונים - ובין השאר אותן חברות הן בעלות הידע המתאים לקידום ספציפי של אתרי תיירות. חשוב להבין כאמור, שקידום של אתרי תיירות הוא בעל מאפיינים מעט שונים מקידום של אתרים רגילים - זאת בשל התחרות העזה שקיימת בתחום, והקשר הישיר בין כניסות לאתר לבין הרווחים של החברה.

לכן, חשוב ליצור קשר עם חברה אחראית ומקצועית שמבצעת קידום אתרים בגוגל לאורך שנים - כלומר - חברה שיש לה "קבלות" בתחום, לקוחות מרוצים שמעידים על הפעילות שלה, וצוות מקצועי ומסור שילווה את האתר שלכם לאורך זמן.

יש לכם אתר בענף התיירות? רוצים להתחיל להזרים אליו לקוחות מהארץ ו/או מחו"ל? בואו לשמוע עוד על שירותי הקידום האורגני שלנו.

קידום אתרי תיירות

אודותינו

אפסייט קידום אתרים (לשעבר "נקסטרגט אינטראקטיב") עוסקת מזה 12 שנים (וואו, אנחנו מבוגרים) בקידום אתרים ושיווק און-ליין.

אנחנו מאמינים בשיווק ממוקד לצרכים שלכם תוך כדי למידה והבנה לפרטים של השירות או המוצר המוצע על ידכם.

הדבר היחיד שמניע אותנו הוא הצלחה. ההצלחה שלנו וההצלחה שלכם.

 

  

שמרו על קשר

קהילת ניו יורק 19, תל אביב

טלפון: 077-8855657

פקס: 03-5474645

דוא"ל: clients@upsite.co.il

     

פנייתך התקבלה.

נציג מטעמנו יצור עמך קשר בהקדם.

התרחשה שגיאה