דברו איתנונווטו אלינו
  • ראשי /קידום אתר בינלאומי

קידום אתר בינלאומי

קידום אתרים בינלאומי פשוט מאי פעם

בעבר קידום מוצר או חברה בזירה הבינלאומית היה עניין שדרש לא מעט מחקר והשקעת משאבים, ולו כדי להתחיל לבצע אותו. כיום בעידן האינטרנט הפרסום הבינלאומי הוא כמעט מתבקש. אם מציעים לך קהל יעד כל כך הרבה יותר גדול בהשקעה כל כך נמוכה – לא תיקח?

אתגרי השיווק בחו"ל

אם יש לכם מוצר או שירות שאתם רוצים לפרסם ברמה הבינלאומית יש היום פלטפורמות מעולות לעשות את זה באמצעות האינטרנט. הרעיון הוא פשוט. כשם שכיום מבצעים קידום אתרים בגוגל – מבצעים את אותו קידום אתרים בגוגל אבל עם דגש על קהל יעד רחב יותר – בינלאומי, או במספר שפות ומקומות. קידום אתרים בגוגל הוא הדרך להבטיח כי אנשים ייחשפו אל התוכן שלכם, אולם קידום בינלאומי כולל גם הרבה מחשבה מעבר לקידום אתרים בגוגל בשפות שונות. קידום אתרים בגוגל בזירה הבינלאומית יפתח לכם דלת אל העולם הגדול באמת, ויוציא אתכם מן השלולית המקומית אל חשיפה שכמותה אפשר רק לחלום בארץ.

מאידך, קידום אתרים בגוגל עבור הזירה הבינלאומית שונה מהותית מהאופן שבו הוא נעשה בגוגל ישראל, משום שיש הרבה יותר אתרים והרבה יותר חברות מתחרות על אותם הדברים. ללא ספק אתגרי שיווק באינטרנט בעולם גדולים יותר. לכן, לצורך קידום אתרים בגוגל בזירה הבינלאומית יש להתחיל עם בניית המותג הבינלאומי: צריך לבנות את המותג באמצעות ביקורות טובות באתרים שונים, פורומים וכיוצא באלו, כך שאנשים יתחילו לשמוע על המוצר או השירות שלכם ותיווצר רמה גבוהה יותר של מודעות למוצר או לשירות שלכם.

מלבד זאת, הרי שצריך כמובן להתאים את האתר שלכם כך שתהיה לו זהות בינלאומית נוסף על זו הישראלית. האתר צריך עכשיו לארח גם אורחים ממדינות שונות וצריך להיות ידידותי לאותן מדינות. ניתן להפיק מספר "דפי נחיתה" אחד בעבור כל אחת מארצות היעד הבינלאומיות כדי להבטיח שהשפה – במובן הרחב – תהיה מתאימה לקהל היעד. למשל, אתר אשר נועד להיות משווק בארצות הברית בקרב אוכלוסייה נוצרית בעיקר, יהיה יותר אפקטיבי יהיה כולו באנגלית וידבר בשפה אשר מתאימה לקהל היעד.

מכאן ואילך הרעיון ממשיך באופן דומה לאופן בו מתבצע קידום אתרים בגוגל באופן רגיל, קרי: כתיבת מאמרים ובניית קישורים אשר מקדמים את האתר ומקשרים אליו, כדי להבטיח שהאתר יקבל מקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש בגוגל. קידום אתרים בגוגל הוא למעשה הכלי העיקרי של עולם הפרסום היום באינטרנט. גוגל הפכה להיות שם נרדף למנוע חיפוש, וסביר כי לקוח אשר מחפש מוצר או שירות בתחום העיסוק של חברתכם, יעשה זאת באמצעות גוגל. מסיבה זאת, קידום אתרים בגוגל הוא דבר חשוב ביותר שאי אפשר בלעדיו. כמו כן, כמובן שיש להמשיך בתהליך מתמשך של עדכון ופרסום חדשות ועדכונים נוספים.

 קמפיין בגוגל

מלבד קידום אתרים בגוגל רצוי לעשות גם קמפיין בגוגל: פרסום ממש באמצעות המודעות של גוגל או מודעות אחרות, אשר מופיעות באתרים או בחיפושים מסוימים. המודעות של גוגל יכולות להיות מוכוונות אל אוכלוסיית יעד מסוימת על פי פרמטרים מדויקים למדי ואלה יגבירו את התעבורה אל האתר שלכם.

האינטרנט טומן בחובו אפשרויות מדהימות בכל הנוגע לפרסום. רק בארצות הברית יש כמה מאות מיליונים של גולשים אשר יכולים להיחשף אל המוצר שלכם. אם תרצו לפרסם במדינות ערב, הרי שיש עוד כמה מאות גולשים שרק מחכים לשמוע את המוצר או השירות שלכם. אם תעשו את זה נכון, הרי שמובטחת לכם חשיפה שאפשר היה רק לחלום עליה כמה שנים אחורה.

 

 

  • אתר בינלאומי

אודותינו

אפסייט קידום אתרים (לשעבר "נקסטרגט אינטראקטיב") עוסקת מזה 12 שנים (וואו, אנחנו מבוגרים) בקידום אתרים ושיווק און-ליין.

אנחנו מאמינים בשיווק ממוקד לצרכים שלכם תוך כדי למידה והבנה לפרטים של השירות או המוצר המוצע על ידכם.

הדבר היחיד שמניע אותנו הוא הצלחה. ההצלחה שלנו וההצלחה שלכם.

 

  

שמרו על קשר

קהילת ניו יורק 19, תל אביב

טלפון: 077-8855657

פקס: 03-5474645

דוא"ל: clients@upsite.co.il

     

פנייתך התקבלה.

נציג מטעמנו יצור עמך קשר בהקדם.

התרחשה שגיאה