דברו איתנונווטו אלינו
  • ראשי /קידום אתר תדמית

קידום אתר תדמית

כלים לקידום באינטרנט – על קידום אתר תדמית

 

אחד הכלים החשובים ביותר בפרסום ושיווק הוא התדמית של העסק, המוצר או השירות שלכם. התדמית היא אחד הדברים העיקריים שמשפיעים על הלקוח בעת שהוא שוקל להתקשר בעסקה עם החברה שלכם אם לאו. ישנם לא מעט כלים כדי לבצע קידום אתרים בגוגל ובאינטרנט, ובכלל זה גם אתר לקידום התדמית שלכם באינטרנט. הנה מידע חשוב על קידום אתרים בגוגל ובכלל.

מהו אתר תדמית?

אתר תדמית, כשמו כן הוא – אתר שנועד לקדם את התדמית ולעזור לכם למצב את המוצר, השירות או אפילו את עצמכם כאנשי מקצוע אמינים. מובן, כי חלק עיקרי בתדמית שלכם הוא המוניטין שתצברו במשך הפעילות שלכם – אם זה מוניטין רציני ואם לאו, אם אתם אמינים ואם לאו; אולם עבור לקוח אשר פוגש את המותג שלכם לראשונה, אתר תדמית צריך לספק את התדמית שאתם שואפים לה. בעבר אתר תדמית היה מעין "כרטיס ביקור" של העסק או השירות המוצע, כדי שאנשים יוכלו להבין במה מדובר. כיום אתר תדמית הוא חלק ממארג של דרכי פרסום שנועדו להבטיח את המיצוב הנכון שלכם, בין היתר עבודה עם המיתוג הפיזי שלכם בעולם "האמיתי" וגם פרסום ממומן בגוגל.

אולם, אתר תדמית – טוב ככל שיהיה – לעולם לא יוכל להספיק לבדו. חלק מבניית אתר התדמית צריך להביא בחשבון גם קידום אתרים בגוגל. קידום אתרים בגוגל צריך לבוא לידי ביטוי כבר בשלב זה, כדי להבטיח שבאתר התדמית תהיינה שזורות המלים הנכונות שתבטחנה כי הלקוחות והאנשים הרצויים הם אלה שימצאו את האתר. כל מילה חשובה וכאשר מדברים על קידום אתרים בגוגל – המלים האלה צריכות להיות מדויקות וקולעות בדיוק לקהל היעד.

שלבים בבניית אתר תדמית

השלב הראשון בבניית אתר תדמית הוא מפגש בין החברה שבונה את האתר לבין הלקוח שבשבילו נבנה האתר, כדי להכיר ולהבין את צרכי הלקוח לעומק. לאחר מכן, צריך לבצע ניתוח שיווקי של העסק או השירות שאתם רוצים להציע. הניתוח צריך להביא בחשבון כבר בשלב זה את קהל היעד והאופן בו הוא יחפש את האתר, כדי לשלב כבר עכשיו את המלים הנכונות בשביל קידום אתרים בגוגל בהמשך.

כיום לא מספיק רק לבנות את האתר, צריכה להיות אסטרטגיה מאחורי התכנים ששמים בו, כדי להבטיח כי אתר התדמית ימשוך את האנשים הרצויים. תחום זה של קידום אתרים בגוגל ובכלל הוא תחום חדש יחסית, אך הוא מתפתח במהירות. אם בעבר היה מדובר בשירות מיוחד שנועד לתת יתרון לאתר על פני אתרים אחרים, הרי שכיום אי אפשר ללא קידום אתרים בגוגל, ברמה כזאת או אחרת. כמעט כל האתרים המקצועיים הרציניים נעזרים בשירות קידום אתרים בגוגל, ולכן מי שלא ייעזר בשירות קידום אתרים בגוגל עלול למצוא את עצמו הרחק מאחור. משמעות ההשארות מאחור היא כי פחות אנשים יחשפו אל האתר שלכם, וכך פחות אנשים יכירו אתכם ואת המוצר או השירות שלכם. ישנם סוגים שונים של קידום אתרים בגוגל, אולם מה שחשוב הוא להקפיד לבצע את הקידום עם חברה רצינית שיודעת כיצד להבטיח לכם את התוצאות וכמה שיותר מהר.

אתר תדמית איננו עומד לבדו והוא זקוק לתמיכה מאסיבית של פרסום – הן כדי שאנשים יגיעו אל אתר התדמית, והן כדי שאנשים יגיעו אליכם בכלל. אתר התדמית הוא עוד אחד מהכלים הרבים בהם אתם יכולים להיעזר באינטרנט, כדי להבטיח מקסימום חשיפה לעצמכם. כל בעל עסק יודע כי פרסום הוא תנאי הכרחי בשביל הצלחת העסק. קידום האתר בצד בניית אתר תדמית רציני ומושקע יבטיחו לכם קפיצת מדרגה בכל הקשור למיתוג ולמיצוב שלכם ברשת ובכלל.

מאמרים נוספים:

קידום אתרים לעורכי דין

קידום אתרי אינדקס

קידום אתרי תיירות

 

אודותינו

אפסייט קידום אתרים (לשעבר "נקסטרגט אינטראקטיב") עוסקת מזה 12 שנים (וואו, אנחנו מבוגרים) בקידום אתרים ושיווק און-ליין.

אנחנו מאמינים בשיווק ממוקד לצרכים שלכם תוך כדי למידה והבנה לפרטים של השירות או המוצר המוצע על ידכם.

הדבר היחיד שמניע אותנו הוא הצלחה. ההצלחה שלנו וההצלחה שלכם.

 

  

שמרו על קשר

קהילת ניו יורק 19, תל אביב

טלפון: 077-8855657

פקס: 03-5474645

דוא"ל: clients@upsite.co.il

     

פנייתך התקבלה.

נציג מטעמנו יצור עמך קשר בהקדם.

התרחשה שגיאה